O dům dál

13. března 2010 v 17:43 | Lileas
Tak už mě zase něco uchvátilo. Trošku ze zištných důvodů, když to nebude vycházet, tak se na to vykašlu - jako už tolikrát. Ale aspoň mi nikdo nevyfoukne moji Lileas, to bych byla moc smutná. Stejně jako jsem pak po zrušení svých předchozích účtů na blog.cz přišla o své identické adresy.
Uchvátil mě ten tulipán. Omlouvám se, že ten design je takový jednoduchý a úplně nedesignový, ale mně se zalíbil ten obrázek, pochází z DA (jak jinak) od jedné výtečné fotografky ~Anti-Pati-ya, její obrázky opravdu stojí za podívání se.. Zrovna mám takové ambice prolézat Megapixel ze všech stran a slintat nad jejich výběrem objektivů i samotných foťáků.. Něco krásného na makro, to by se mi vážně hodilo.. Člověk nemá mít takovéhle vášně a touhy jako já, akorát pak trpí.. :)
Nedělám si velké iluze, že by mě sem snad někdo chodil navštěvovat, že by něco psal a přemístil se i na mé osiřelé stránky. Ale nějaký čas se vydržím kochat krásou té čisté fotografie..
Asi píšu docela blbosti, abych pravdu řeka, moc nevnímám, co vlastně píšu, páč mě příšerně bolí hlava.. Joo, to je prostě to moje štěstí.. Jedenáct dní z deseti jsem nemocná..
 


Komentáře

1 Lostris Lostris | Web | 21. března 2010 v 17:04 | Reagovat

Ten design je dokonalej :). Mám ráda takový styl... Je fakt úžasný ;).
A snad už ti tahle adresa pár chvil vydrží :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama