Kolibřík

25. července 2010 v 10:10 | Lillian Bann
Varování: BELLO, NEČÍST!

kolibřík
Prošli kraji vzdálenými, světlem i tmou. Kolibřík je doprovázel.
Pak ale přišel výstřel. A jeden druhého viděl padnout k zemi, přičemž oba zůstali stát na zemi. Mezi nimi se pomalu snášela barevná pírka.

Konec varování: BELLO, ČÍST!

Ehm, vyhovuje..? :D Obrázek od colibree..

Nedávno jsem šla kolem hromádky dětí, které měly s sebou malého a krásného jezevčíka. Taky jsme jednoho mívali... No a chtěla jsem fakt každého z nich vzít a hodit do popelnice. Co oni tomu nebohému pejskovi všechno nedělali. Je trestuhodné dávat nynějším dětem nějaké zvířátko, to je jenom týrání. Kousek vedle stáli nějací dva chlápci, dívali se na ně a smáli se. Nechápu.

Jé, dneska má jedna naše kočička kočičí svátek. Koukám do kalendáře a mají svátek Míša a Hillary.. Jak někdo může dát kočce jméno Hillary, to je mi krapet záhadou, ale no prosím. Třeba tenhle týden v pondělí měl svátek Michelangelo, to je taky pro kočku dost švihlý :D v úterý Kelly a Breda. Kelly ještě beru, Breda je hrozný. Dunka je něco divnýho, to bylo ve středu, Leona ide, Peggy taky spolknu, ale Gustav mi uvízl v krku.. Už vidím, jak na kocoura volám: "Gustíku, nech ty kočky na pokoji!" :D

Včera jsem se pokoušela o seriózní akvarel, ale nezdrařilo se. A R. pořád sedí na stojanu, protože mu neustále dělám plastiku na pravé tváři.. :D Ale asi se pak někdy pustím do kreseb podle rodinných fotek, přivezla jsem si staré album babiččiných fotografií. Jen nechci, aby tady příliš dlouho zůstávalo, má svou vlastní vůni, která nesmí vyprchat. Takže rychle naskenuju a vrátím zpátky..

Btw, přišel mi reklamní mail na hřejivé plyšáky a moje slabost pro všechno hezké a plyšové by tady normálně pár kouskům podlehla.. :D Jestli máte postel plnou zvířátek, tak se taky koukněte.. :D Hned bych brala ten polštářek alias ovečku.. Zbožňuju ovečky! :D


Poznámka: Psáno po kouskách --> roztrhaný a neučesaný obsah tohoto příspěvku.
 


Komentáře

1 Nanni Nanni | Web | 25. července 2010 v 11:21 | Reagovat

Jo, díky za upozornění :-D

Jn, děti jsou krutý... Jde na mě až husina. Nemám je ráda. Určitě to budu cítit jinak (zaslepeně), až to bude moje dítě, ale momentálně jsem ještě příliš blízko těm létům, kdy podobně mučili i mě. Brr...

No hele, Napoleon asi taky není úplně to nejpoužívanější jméno pro kočku kvůli své jednoduchosti :-D Znáš to, někdo třeba má pro to jméno slabost, je to pro něj srdeční záležitost a podobně, tak to prostě aplikuje na svý milovaný zvířátko... :-?

Taky mi to přišlo :-D Tu ovečku má moje matka, dostala ji od Filipa...

2 Lileas Lileas | 25. července 2010 v 13:17 | Reagovat

[1]: No jo, ale Napoleon není v tom kalendáři, kapíši..? Jsou tam jen takový.. šplouchy některých jmen.. Sorry, mě to jen rozesmálo..

No já jsem ujetá na takovýhle věci.. :D Plyšáci, medvídci..

3 Nanni Nanni | Web | 25. července 2010 v 23:42 | Reagovat

[2]: Já ti nechtěla nic vyčítat :-D Mně ty jména taky přijdou divný :-D Jen jsem poznamenala, že k těm jménům má určitě někdo důvod... Jako já ;-)

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama