Mummers' dance

6. července 2010 v 17:36 | Lillian Bann |  Všehochuť
S hrůzou začínám zjišťovat, že to brzy bude týden, co máme prázdniny. Mám takovou deformaci, že všechno přepočítám na zlomky a děsím se, jak to přesáhne polovinu. Druhá půlka totiž utíká mnohem rychleji než ta první. Aspoň, že se dneska konečně udělalo rozumné počasí, dá se docela v pohodě pohybovat.
Dneska jsem udělala malý fotografický salon pro naše kočičky. Fotky jsem ještě nepřetáhla, ale myslím, že budou docela hezké, mně se teda líbily. To ale uvidím, až se dostanu na druhý počítač, teďka se mi nechce u něj sedět, páč bych se zase zlobila nad nemožností vytvořit své nové stránky. Víte, kašlu vám na všechny inklůdy, já jsem framový člověk :D Když je takováhle blbost schopná rozhodit i vždycky fungující menu, nemá to cenu. Navíc se mi u toho vařil mozek, jak se člověk snažil zapamatovat, co s čím vlastně souvisí.. Chci fungující stránky, na zbytek kašlu :D

O několik hodin později:
Tlak stoupá, tlak stoupá. Hrozí nebezpečí výbuchu.
Onii.. dávaj.. jeden film.. Jeden moooc hezkej film.. A já se na něj nemůžu kouknout.. zjistila jsem to pozdě, za chvilku končí.. ale já ho chci vidět.. hm.. já to věděla, že ho budou dávat.. věděla, aniž bych se musela dívat do programu.. tušila.. To je úžasnej pocit, občas tuším takovéhle věci.. a dost často se stanou.. No nic, rychle pryč.. rychle pryč..

Nějak jsem na čas zakrněla ve své Bolívii, ale hodlám provést korekturu a dám vám sem ukázečku.. Abyste měli přibližnou představu o Diegovi.. A taky si vytisknu své staré povídky, přečtu, opravím, proškrtám a popřípadě pak rovnou smažu, ale nechci, aby mi tady ta ostuda pořád veřejně strašila.. :D

Takže já jdu zase na balkóóónový vzdoušek..
 


Komentáře

1 Lo Lo | Web | 6. července 2010 v 22:01 | Reagovat

Právě mám doděláno :-D Bez framů, s tabulkama i divama, prostě všechno, ale výsledek...?? Funguje to! :-P A to je hlavní.

2 Lileas Lileas | Web | 6. července 2010 v 23:56 | Reagovat

[1]: jo :D No já jsem stále u stavu zrodu.. a budu u něj ještě hodně dlouho, protože to menu mě děsí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama