Roman Holiday

19. července 2010 v 0:57 | Lillian Bann |  Všehochuť
Není to poprvé, není to naposled. Spousta věcí se okouká, oposlouchá ale.. Prázdniny v Římě ne. Nikdy. Pokaždé, znova a zas se na ně budu dívat, i když už teď znám téměř každý detail a slovo. Měla jsem pár filmů, které jsem točila furt dokola, ale i po přestávce mě pak přestaly bavit a nyní se na ně nemůžu ani podívat. Snad ze studu. Ale Prázdniny.. ne.. ty opravdu nikdy. Věřím, že spoustě z vás by se to nezdálo.. ČB film, téma, které by přeci nikoho z vás nebavilo, že.. Leda tak pro srandu. Ale mně to nikdo nevymluví. Prostě.. tak.

Zítra zase sednu na tu italštinu. Už.. popáté..? :D Ale skoro všechno si ještě pamatuju, pravda. Těch prvních pár lekcí. Je to hezký jazyk, jednoduchý a byla by škoda se ho nenaučit, když mám možnost - učebnice a prázdniny.

Odpoledne jsem se párala s webem. S jedním nejmenovaným redakčním systémem, o jehož přízeň se nyní budu ucházet. Ve své podstatě je úžasný a dokonalý, ale obávám se, že moje zamrzlost v některých věcech mu nebude stačit. Přeci jen jsem.. příliš zakrněla. A je to škoda, mrzí mě to a bojím se, že to už nedoženu. Pokrok je mnohem rychlejší jak já.

A ještě jedna zprávička ze světa umění. Portrét je téměř hotov. Pod slovíčkem "téměř" se skrývají poslední sezení před stojanem za denního světla. Pokusím se vykoukat chybičky a opravit je. Musí to být dokonalé, i když už teď to nemá naději.. Ale dobrý pocit z toho mám, jen nevím, jak nepřirozeně to bude vypadat nafocené.. Po čase objevím, co na tom je špatně, to je už takový.. zvyk.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama