Kreslím a maluji

Tužka: Louis de Funès

30. září 2013 v 18:10 | Lillian Bann
Hotovo! Jeden z mých nejlepších portrétů, troufám si nesromně tvrdit, je konečně dokončen a vystaven světu.. Trvalo to řádku týdnů a měsíců, asi čtvrt roku, než jsem ho po krátších či delších prodlevách konečně dodělala.
Materiál: škála tužek od tří výrobců, tuny kapesníků, tyčinek, roztírátek, gumy, mechanické tužky, grafitový prášek, progreso a já nevím, co všechno ještě jsem jen použila..

Pastelky: Růže

29. září 2013 v 10:27 | Lillian Bann
Jedna pastelková růžička, formát něco kolem A4, jsem to řezala z většího kusu papíru.
K hotové růžičce dodávám i WIP, jak vypadala růžička v průběhu kresby..

Akvarel: Sakury

20. srpna 2013 v 18:06 | Lillian Bann
Poměrně letmá malůvka, chyběla mi nálada na detaily a větší propraovávání... A taky jsem ještě v té chvíli, kdy jsem začala malovat, neměla správný papír (dorazil až odpoledne), takže tenhle chuděra jen těžko snášel větší nánosy vody.

Akvarel: Slunečná zima

19. srpna 2013 v 19:23 | Lillian Bann
Předposlední krajinka do mého připravovaného kalendáře pro rok 2014. Toť jest zima, která mi tam prostě pořád chybí, nerada ji maluji.
Akvarel na formát A4

Akryl: Třešně

12. července 2013 v 15:11 | Lillian Bann
Akryl v akci poněkolikáté, potřetí s novými barvami. Tentokrát taková rychlovka, ne moc povedená, kterou jsem zatím stáhla ze stojanu a třeba ji někdy dodělám.

Akryl: Jabloňové květy

9. července 2013 v 16:45 | Lillian Bann
Další obraz novými akrylkami, tentokrát jabloňová větévka ve váze - ve skleněné váze. Sklo, voda a látka, to nejkrásnější, co malíř může chtít malovat. Největší výzvy, největší radosti a největší zklamání.

Akryl: Večerní ulice

4. července 2013 v 12:39 | Lillian Bann
Moje nové akrylové barvy v akci. Obrázek je takový... prostě já a štětec, není to tužka, ale svým způsobem se mi líbí, jakou má náladu a barvy.. Inspirováno fotografií pařížské ulice.

Pastelky: Vittoria Puccini

2. července 2013 v 12:24 | Lillian Bann
Můj další portrét pastelkami, tentokráte s italskou herečkou Vittorií Puccini. Pro některé známá jako Elisa z Rivombrosy, případně z dalších filmových počinů.

Pastelky: Portokali

29. června 2013 v 10:03 | Lillian Bann
Další portrétovo-pastelkový pokus. Portrét Portokali, podle fotografie Lucie Baldé.
Aby toho nebylo málo, mám načatý další pastelkový počin - a zároveň je na cestě balíček s nádhernými pastelkami a novými akrylovými barvami v úžasné škále barev (ty stávají mi jaksi došly a vyschly zároveň).

Tuš, akvarel: Valdštejn

28. června 2013 v 11:26 | Lillian Bann
Aby to nevypadalo, že nic nedělám, přidávám jeden ze svých posledních obrázků.
Valdštejn, kdo nezná, je ochuzen o duchovní blaho.
Kolorovaná perokresba, A4

 
 

Reklama