Šperkařím

Mezi nebem a zemí

29. června 2014 v 15:36 | Lillian Bann
Toť název pro poslední náhrdelník. Zvolila jsem totiž jednu kontroverzní barevnou kombinaci: zelená a modrá. Jistě znáte onen dovětek o bláznech, ale já osobně si nemohu pomoct, pro mě je to nebe a louka, tuhle barevnou paletu zbožňuju.
A jaká je vaše oblíbená barevná kombinace?
Momentálně pracuji na šperku s motivem z naší fauny, snad prvně něco zvířátkového. Tento opeřenec se na náhrdelníku objeví hned ve dvojím vydání, prvního jedince právě dokončuji a teď ještě zrcadlově vykouzlit druhého - těžko říct, co je těžší.

Mezi nebem a zemí (e-shop) | Facebook

Šitý náhrdelník Mezi nebem a zemí

Kromě náhrdelníku jsem také před časem vyrobila nové sutaškové náušnice, takže i na ně se můžete podívat:

Contessa (e-shop)

Sutaškové náušnice Contessa

Sedmero náhrdelníků

17. června 2014 v 11:28 | Lillian Bann
A to těch velkých. Battle kousek, na němž jsem měsíc pracovala, mě nakopl a já teď šiju vlastně už jen samé nádherlníky, ty maličkosti mě zrovna moc nebaví. Takže vzniklo sedmero náhrdelníků, osmý v pořadí se právě šije, devátý je také načatý, desátý připravený... A k tomu se už začíná odtajňovat Battle of the Beadsmith, jakmile vyjdu na povrch zemského i já, svěřím vám odkaz :) Snad se máte na co těšit...
Ale teď k těm sedmi náhrdelníčkům. Tři z nich jsou obojkového typu s hedvábnou šňůrkou na zavázání (hrozně hezky se to nosí, až si taky ušiju něco pro sebe, bude to právě tento typ), ostatní jsou klasické. Tentokrát vkládám jen malé náhledy, pro větší snímek a vůbec více fotek daného kousku stačí kliknout na náhled, dostanete se tak do mého obchodního království, kde získáte také info k jednotlivým šperkům a taky - ano, možnost si je koupit... :)Náhrdelníky v lístečkovém objetí

8. května 2014 v 22:56 | Lillian Bann
Před časem jsem vyrobila tři stylově podobné náhrdelníky. Předtím jsem měla tvůrčí (šicí) krizi, kdy jsem měla pracovat na velkém projektu, ale prostě mi to nešlo. A tak jsem se jednou cestou domů dívala na pampelišky a dostala hroznou chuť je vsadit do náhrdelníku - a vznikla Princezna Pampeliška, které jsem udělala dvě lístečkové sestřičky. A až dodělám právě onen velký projekt (mimochodem, začala jsem ho celý od začátku, tamta verze prostě nebyla to pravé ořechové), mám nachystáno na další podobné lístečkové hrátky - a nejen lístečkov.. no snad se bude na co těšit, já sama se už nemůžu dočkat :)
Všechny tři náhrdelníky jsou zatím stále k mání na známé adrese :)

Princezna Pampeliška

Miss Lilas

20. března 2014 v 23:14 | Lillian Bann
Tento sutaškový šperk, náhrdelník, by se mohl řadit do sekce "mé oblíbené kousky". Mám z něj fakt radost a dal hodně práce, ale snažila jsem se, aby se pravidelně kroutil a byl co nejsouměrnější. Je úžasně lehounký, sutašky váží velice málo a potahované buttonky rovněž, takže kdyby ho nikdo nechtěl, obětovala bych se. A nebála bych se ani všedního nošení, není až tak velký, těžký a prostorově náročný. Tak třeba se někomu zalíbí... :)


Miss Lilas

Charlotte a Violetta

17. března 2014 v 9:27 | Lillian Bann
Do rukou se mi dostaly lurexové sutašky - stříbrná a zlatá, a tak jsem je hned vyzkoušela a vznikly dvoje náušnice starobylé vzhledu. Kombinaci bílé a zlaté mám ráda, používám ji často, je v ní něco královského, ale zároveň odlehčeného, červená tečka je takový zvýrazňovač chuti. A fialová je sama o sobě stálicí, jedna z nejoblíbenějších barev naší dámské populace, stříbrná ji jen tak trochu podtrhne.
Náušnice Charlotte a Violetta di Parma můžete zakoupit zde >>

Sutaškové náušnice Charlotte Sutaškové náušnice Violetta di Parma

Tajemství Manuely

11. března 2014 v 21:11 | Lillian Bann
Když jsem šila tento náhrdelník, zcela jasně jsem věděla, že chci zalepit žlutou díru "na svém trhu". Neměla jsem jediný žlutý náhrdelník, tak jsem si udělala z hmoty žluté růžičky a ve žluté náladě se vrhla na šití. Já mám žlutou náhodou ráda, jako všechny barvy vyjma černé, někdy na ni mám vyloženě chuť, ale co jsem tak vypozorovala, mnoho lidí ji nemusí. Je to taková bláznovina odlehčená, lehoučká na krk a jemně vypadající, on každý ten náhrdelník na krku vypadá menší než na fotce :)
Tajemství Manuely ke koupi >>

Tajemství Manuely

Vůně loňského listí

9. března 2014 v 9:39 | Lillian Bann
Jeden z posledních náhrdelníků. Kerašon, motýlek, lístečky, hnědo-měděná, modrá a modrošedá, bílá. Trocha nostalgie z mého šitošperkového krámečku. A taky jeden z mála náhrdelníků, u kterých jsem hned věděla, jak by měl vypadat, měla jsem jasnou představu, kupodivu se mi i podařilo ji naplnit.

Vůně loňského listí

Drobečky se třemi vrcholy

7. března 2014 v 20:22 | Lillian Bann
A o třech stranách, mnoha barvách, s dříkem a zarážkou. Prostě malé puzetky, které jsem konečně doházela do eshopu, to, co se neprodalo. A není toho až tak málo, kolem tří desítek barvičkových puzetek. Jiné kombinace můžu vyrobit na přání, tyto k dostání zde.

Meloun, káva, růže a červený pomeranč na noční obloze

6. března 2014 v 20:55 | Lillian Bann
Tož to je název za všechny peníze. Ve skutečnosti se jedná o shrnutí sutaškových novinek. Melounky utekly brzy za novou majitelkou, červený pomeranč "naruby" se je pak snažil zastoupit. Bílá káva, latté či co všechno se pije se středem ze Swarovského je asi nejhonosnější přírůstek, za ním hnedka dlooouhé nočněnky. A na závěr trocha vůně šípkových růží, sakur či prostě všeho, co růžovo-bílé kvete :)


Čekání na Mefista...

16. února 2014 v 18:39 | Lillian Bann
Pro milovníky rudé, černé a zlaté tu mám jeden pekelnický kousek, náhrdelník, který jsem si oblíbila a budu se s ním jen těžko loučit, nicméně tím nechci říct, že není k mání - je, určitě je a třeba se někomu zalíbí.
Tak zde jest, Čekání na Mefista... Inspirace zřejmá, ale ne tak přímočará, jak by se mohlo zdát.


Čekání na Mefista...
 
 

Reklama