Šperkařím

Šitá srdíčka a jiné drobnosti

29. ledna 2014 v 13:12 | Lillian Bann
Včera jsem spáchala pár šitých srdíček - náušnic. Dalo mi zabrat, než jsem si je vymyslela, tvar je to složitý, ale tak nějak se to nakonec vyvrbilo a jsou hotové i se svými nedokonalostmi. (Podotýkám, že jejich kopírování je zakázané.)
A abych toho nepřidávala málo, dohodila jsem do e-shopu (který změnil kabátek) ještě několikero dalších náušnic.
Obrázky proklikávací do příslušné sekce obchodu.
Sedmero sutašek

2. ledna 2014 v 14:43 | Lillian Bann
Největší nápor je snad již za námi, všem přeji všechno krásné do nového roku, co nejvíce zdraví a naplněných chvil v blízkosti těch, které máte rádi.
A snad nebude vadit, přidám-li na ukázku něco málo (opravdu jen málo) ze šperkové tvorby posledního měsíce - abych to tak nějak utřídila, jedná se v tomto příspěvku jen o sutaškové výrobky (a ne všechny, prodané nezahrnuji). Všechny u mě můžete zakoupit, adresu znáte :)Velká nálož novinek

1. prosince 2013 v 0:01 | Lillian Bann
Tedy nových šperků. Za poslední dobu se mi jich nahromadilo skutečně mnoho a raději je shrnu do jednoho článku, mnohé z nich jsou už pryč, takže Vám je ani neukážu... Nicméně tu mám jeden veledrahý náhrdelník s krásným serafinitem, spoooousty sutašek, originální přívěsky na krk a nějaké ty další náušničky... A že se Vánoce blíží a po dárcích je shon (sice jak u koho, že, u mě to moc neplatí, já se nikam neženu), tak některé zboží docela mizí... Nuže, třeba si taky něco vyberete :) Aneb již dávno známý odkaz na můj e-shop.


Nejskloňovanější slovo...

5. listopadu 2013 v 15:33 | Lillian Bann
...je sutaška. Aspoň na tomto blogu v poslední době. A kdo má pořád vymýšlet ty názvy, prostě mám pro vás další nálož sutaškových šperků a rozhodně to těmito nekončí, protože doma mám celou barevnici, což dohromady čítá stovky metrů!
Máte-li tip na nějakou svoji oblíbenou kombinaci barev, přáli byste si něco vyrobit na přání pro sebe, své známé nebo byste jen rádi viděli zcela nezávazně něco určitého, napište, třeba z toho něco vzejde :)

Všechny šperky jsou volné k prodeji, dokud si je někdo nekoupí :) Stačí kliknout na obrázek..

Jako největší můj počin z poslední doby považuji náhrdelník Juliet (podle Julie od Romea :):


Další šperkování

25. října 2013 v 11:02 | Lillian Bann
Přidávám najednou několik větších novinek, čtvery sutaškové náušnice - a hlásím, že pracuji na dalším sutaškovém náhrdelníku, tentokrát v hřejivém tónu s kapkou růžové.
Pro milovníky pravých kamenů tu mám také něco na smlsnutí, dva náhrdelníky - jeden s fluoritem a jeden s dumortieritem. Fluorit je ušlechtilý kámen, který tříbí mysl, podporuje soustředění a učení, dumortierit je zase známý pro své antidepresivní účinky (navíc má tento náhrdelník jednu libůstku, aneb stop nevděčnému zapínání za krkem, které kazí dojem - více v odkazu ;). Aby toho nebylo málo, tak i jedny náušnice jsou s unakity, to je ten růžovo-zelený kamínek.
Všechno je vloženo do e-shopu a všechno lze zatím objednat, stačí kliknout na náhled.


Pavouček, listy a sutašky

16. října 2013 v 11:55 | Lillian Bann
Další várka nových šperků obsahuje nový náhrdelník v černé a stříbrné s maličkým pavoučkem pro štěstí, záplavu lístečkových náušnic, nějaké ty Laritky a jedny sutašky (právě pracuji na dalších).
Vše zatím dostupné.

Maeryn a Aeryn

7. října 2013 v 23:00 | Lillian Bann
Čirou shodou okolností jsem právě zjistila, že moje poslední dva výrobky dostaly dost podobná jména. Sutaškové náušnice Maeryn a vyšívaný náhrdelník Aeryn. No, když už se tak hezky jmenují, tak vám je ukážu... svým způsobem mají něco společného, i když jsem to před chvíli neviděla...


Obé zatím stále dostupné...

Troje podzimně tónované sutaškové náušnice

1. října 2013 v 15:02 | Lillian Bann
Tak trochu neúmyslně jsem vytvořila po sobě troje náušnice, které jsou víceméně teplých barev, dvoje z nich pak podzimu více podobné, jedny maličko jinačí.
Nyní jsou rozpracované podobné, jako jsou Tierra, ale ve fialové barvičce, takové s příměsí nachu, purpuru a fuchsiové.

Eluned, Paua, vločky,...

25. září 2013 v 20:34 | Lillian Bann
Nové šperky, které jsem hromadně přidla na eshop, jsou již k mání - nový větší náhrdelník v červeno-bílé kombinaci, Swarinky, prstýnek, sutaškové náušnice a nově také šité sněhové vločky..
Užívejte co nejlépe podzim, jdu sutaškovat.. :)
Všechny šperky můžete zakoupit zde, obrázky jsou proklikávací.

ElunedIsis a Sully

18. září 2013 v 9:18 | Lillian Bann
Aneb dvě novinky, oboje sutaškové a oboje se mi docela líbí - kdybych mohla nosit náušnice, těžko bych je dávala do prodeje.. :) Nuže, náušnice nosit nemůžu, takže tady jsou...


No a jaké barvy mám udělat v sutaškách nyní?

Jako malý bonus posílám písničku, kterou jsem si díky skupině a hlavně díky faktu, že je tématicky blízká mému zájmu, oblíbila: Catherine Howard's Fate
 
 

Reklama