Šperkařím

Barevné léto

20. července 2013 v 11:49 | Lillian Bann
Opět jsem doplnila obchůdek o množství náušnic, jsou plné barev. Mám tu pro vás další verze oblíbených Laritek (za cenu 72 Kč) a také novinku - drobné kytičky v puzetkové formě (54 Kč).
Připomínám, že náušnice jsou ručně šité, nejedná se o strojové výrobky z Číny. Při práci byly použity kvalitní materiály, bez niklu a olova. Možnost vyměnit za chirurgickou ocel nebo za stříbro (víc již najdete v mém eshopu).
Tak račte vstoupit a využít letní slevové akce... ;)


Swarovski 9x jinak

13. července 2013 v 15:31 | Lillian Bann
Vyklidila jsem platíčko 14 mm rivolek, abych mohla obšívat nové, které mi brzy přijdou (dvanáctky stále mám, budou snad brzy také hotové). Několik nových párů náušnic je tedy k mání pro všechny v mém e-shopu. Nyní stále možno zakoupit se slevou 50 Kč - viz záhalví eshopu, tam najdete vše potřebné ;) - nezapomeňte uvést kód v objednávce!Dva náhrdelníky

8. července 2013 v 9:57 | Lillian Bann
Přidala jsem další dva šité náhrdelníky, jeden svatební s růžičkami, taková pracná, ale drobná věc, druhý kontrastně zářivý pro všední den i slavnostnější událost. Oba stále dostupné k prodeji, navíc můžete využít slevový kupón, který naleznete na mém e-shopu.

Louisa

6. července 2013 v 7:25 | Lillian Bann
Náhrdelníky z luxusní řady Exclusive se opět rozrostly o starobylý výtvor. Louisa vznikla do soutěže na téma Renesance, trošku jí sice unikla, nicméně ve výsledku jsem s náhrdelníkem spokojená. Zlatá teď u mě vede, baví mě hrát si s kouzlem starých časů.
A pro ještě náročnější zájemce jsem konečně dala do prodeje můj soutěžní Battle kus Muireall, ten ovšem cenově trochu přesahuje normály... V soutěži postoupil do dalšího kola. Kdyby někdo chtěl mrknout, jak se to teď se soutěží má, může ještě hlasovat:
skupina A
skupina B
skupina C (moje skupina)

Nyní tedy má novinka:

Louisa

A zde již známý soutěžní:

Kolekce Ricci

3. července 2013 v 12:16 | Lillian Bann
Nová obsáhlá kolekce šperků je na světě. Náušnice, sponky do vlasů, prstýnky, náhrdelníky nebo čelenky, to vše se začíná rozrůstat v mé nové letní kolekci Ricci. Snažila jsem se pro vás připravit něco trochu netradičního za příznivý peníz. Ten nadále můžete ušetřit při použití slevového šeku na 50 Kč při objednávce v mém eshopu: 4sPzUt

Kolekce se zatím rodí, ale už teď máte z čeho dost vybírat. Případná přání jsou vítána a nebráním se vyrobit vám šperk nebo celou sadu dle přání a tužeb.


Letní dárek pro vás všechny

1. července 2013 v 11:35 | Lillian Bann
Na celý červenec jsem se rozhodla věnovat každému návštěvníkovi blogu slevu na nákup šperků ve svém e-shopě. Sleva je 50 Kč a uplatňuje se na jakoukoliv výši hodnoty objednávky - nutností je vložit kód při objednání do příslušného políčka.
Kód je: 4sPzUt

A abyste měli ještě více z čeho vybírat, vložila jsem další přívěsky.
Krom toho pracuju na nové kolekci, která bude obsahovat náušnice, prstýnky, čelenky, spony do vlasů, náramky i náhrdelníky. Tak se máte na co těšit!


Mezinárodní soutěž šitého šperku

14. června 2013 v 20:34 | Lillian Bann
Několikrát jsem se zde zmínila, že šiju šperk do jakési mezinárodní soutěže. Ta soutěž nese název Battle of the Beadsmith, je pořádána z Ameriky (odehrává se na FB) a účastní se na 190 šiček z celého světa. Včetně mě, což je pro mě veliká čest. Ráda bych vám tedy již po odhalení šperků představila svůj náhrdelník. A zároveň vás pozvala na hlasování dvou skupin (ze tří, ta třetí se ještě nehlasuje), které probíhá formou ankety a výběru vždy ze dvou náhrdelníků.
Prohlédněte si prosím tu nádhernou práci a určitě potěšíte tvůrce, kteří každý z nich trávili desítky, někdy i stovky hodin nad soutěžním šperkem, když jim věnujete minutku a rozhodnete, který šperk se vám líbí víc.
Hlasování končí se sobotní půlnocí (ale nevím teď, kterého času).

Za případné komentáře pod tímto článkem budu nesmírně ráda, zajímá mě váš názor nejen na můj výtvor, ale i na šperky z celé soutěže, co se vám líbí, co už ne, jak jste hlasovali apod.

A zde je můj soutěžní náhrdelník:Polyxené, z největších náhrdelníků

10. června 2013 v 20:33 | Lillian Bann
Včera jsem vložila jeden ze svých největších náhrdelníků. Polyxené. Takový neplánovaný projekt, který rostl a rostl a rostl... až vyrostl v tento model.
Je opět na prodej, jako všechno mé šperkové tvoření, ale díky pracnosti a moři hodin se vyšplhal na dost vysokou cenu. Ale věřím, že si jednou najde majitelku, která ho bude hrdě nosit a mít ráda tak, jako jsem ho měla ráda já...


Polyxené

Náramky se Swarovski

10. června 2013 v 12:13 | Lillian Bann
Rozšířila jsem kolekci náramků IRIS o Swarovski korálky, takže tu mám 4 nové kousky.
Zrovna se rozčiluju nad jedním papírem, ráda bych vám vložila další obrázek, ale ten akvarelový blok, který jsem si koupila, snad nesnáší vodu... na nic horšího jsem ještě nemalovala... Takže to jdu celé přemalovat, i když ta vodní hladina se mi povedla.. no, co neděláme, že...


Náhrdelník Slunečnice

6. června 2013 v 21:12 | Lillian Bann
Momentálně šiju další kousek, takový starobylý náhrdelník, jeden z těch větších. Zároveň už se rozjelo odtajňovaní Battle of the Beadsmith, kde mám své dílo, ale k tomu až příště v samostatném článku, až to bude takové oficiálnější.
Jinak jsem do jedné soutěže šila tento náhrdelník, téma bylo Vstříc slunci, tak jsem ušila tuto slunečnici.

Tak jako slunečnice...
 
 

Reklama