Šperkařím

Rivolky

5. června 2013 v 13:03 | Lillian Bann
Vždycky ve volnějších chvilkách otevřu svoje platíčko s rivolkami a nějaké si obšiju. Teď pracuji s 12 mm velikostí, vznikají z nich zrcadlově točené visací náušničky o průměru 26 mm. Cenově se mi je podařilo oproti předchozím visacím snížit na 170 Kč, není v nich žádné lepidlo (to mi připomíná všechny ty lípnuté rivolky do kotlíků, které se tak vehementně prodávají za vyšší ceny než šité...), háčky jsou mechanické proti ztrátě a neobsahují nikl. Tak můžete mrknout, objednat...

Cik-cak náramky

4. června 2013 v 14:47 | Lillian Bann
V poslední době jsem trochu šila, takže se mi zase zaplnil obchůdek novými věcmi. Mezi takové největší novinky patří kolekce nových náramků IRIS.
Když prolítnete hlavní stranu, vykouknou na vás další novinky, jako jsou neonové puzetky, další náušnice Holly a jiné maličkosti.
Zatím aspoň ty náramky i zde na blogu:
Jsou samozřejmě opět na prodej, obrázky proklikávací.

Další barevné kruhy

26. května 2013 v 12:08 | Lillian Bann
Dokončila jsem náhrdelník do BOTB, je to... je to vrchol mé práce, jaký se dlouho nebude opakovat, ale protože ještě není možné ho zveřejnit, dočkáte se ho přibližně za týden...? Nevím přesně.
Jinak přináším další náušnice Holly. (e-shop)


Kruhy do uší

20. května 2013 v 11:02 | Lillian Bann
Rozjela jsem novou pestrobarevnou kolekci náušnic, když se nám blíží to léto a prázdniny... Zatím první čtyři páry lehoučkých šitých kruhů, už jsou ve výrobě další a není problém vyrobit ty správně barevné podle vašeho přání.


Přívěsky s obrázky i jiné

14. května 2013 v 10:55 | Lillian Bann
Konečně mohu vyrobit pro každého přívěsek takřka s čímkoliv. S fotkami a obrázkami, jaké si kdokoliv pro sebe nebo pro druhé jako dárek bude přát (třeba i s věnováním). Zatím jsem vyrobila několik s různými motivy, které můžete zakoupit u mě v e-shopu, mezi obrázkovými je i pár přívěsků se skleněným nebo keramickým kabošonem.
Stačí kliknout na libovolný obrázek.
Máte-li speciální přání, neváhejte se ozvat.Tak trochu ostřeji

4. května 2013 v 23:13 | Lillian Bann
Po včerejším zcela kolapsovém dni, který začal katastrofálně už po půlnoci, jsem dneska ze sebe dostala poměrně nezvyklý náhrdelník (na mé poměry) s velkým kusem achátu a hrstí jazýčků. Působí v mém sortimentu poněkud zvláštně, nicméně tu je, šitý, pichlavý.

>> a mrknout na něj zblízka můžete ZDE, pro zájemce tu je možnost koupě.

Rozkvétáme

2. května 2013 v 21:03 | Lillian Bann
A to nejen o rozšíření náušnicové kolekce kytiček, ale tentokrát i s přispěním mezi přívěsky a náhrdelníčky. Květinky mě prostě baví dělat, co dodat.
Momentálně se zase vracím k BOTB, půlka času vypršela a já toho zase až tak moc hotového nemám, takže je třeba hejbnout kostrou.
Ž(š)ijte blaze, já budu šít, vy budete žít.Přívěsek

Swarovski ve zlatém?

29. dubna 2013 v 13:06 | Lillian Bann
Nějak na mě ty rivolky smutně koukaly, tak jsem se rozhodla, že jim dodám trochu.. trochu zlatého lesku. Vzniklo tak pět párů puzetek o příjemné velikosti a minimální váze.
Mimo nich jsem také dodělala tři nerozcuchané přívěsky na krk.
A jdu dělat kytičky :)
Vše a mnohem více u mě v e-shopu. (Po kliknutí na obrázek se dostanete na příslušné místo.)


Květinky v měňavém

27. dubna 2013 v 16:08 | Lillian Bann
Šestery nové kytičky, tentokráte si vyloženě hraju s různými odstíny, zkouším míchat barvičky přímo na lístečkách.


Nákuk mezi kytičkami

25. dubna 2013 v 16:51 | Lillian Bann
Zcela výjimečně vám sem vkládám náhled svého načatého obrázku. Máte to jako odměnu za všechny ty kytičky, kterými vás zásobuju a otravuju. Nicméně ani tentokrát se jim nevyhnu - tady jsou. Včetně nových petrolejových na přání - mohly by takto být?
Jinak jsou všechny k mání, včetně svých kolegyň (více po kliknutí na jakýkoliv z náhledů). Páni, zrovna jich je k dostání 17 párů!


A ten slibovaný náhled - aneb co se právě teď šmudlá na papíře.. Více zatím neukážu.

 
 

Reklama